Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Guerlain για γυναίκες

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau  Guerlain για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau από Guerlain είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thierry Wasser. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, υάκυνθος, φρέζια, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

νερόλι Περγαμόντο γκρειπ φρουτ πορτοκάλι

ίριδα γιασεμί υάκυνθος φρέζια τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau by Guerlain.

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Αυτο το αρωμα στην αρχη ειναι λιγο ξινο αλλα στην πορεια γινετε απαλο και σαν αρωμα πουδρας.

Jan
2014
*sophi*
*sophi*

Πολυ ξινό το ανοιγμα εσπεριδοειδών καταλήγει σε μια λαμπερή φλόραλ καρδιά ενός δροσερού μπουκέτου ανθών που βρίσκεται πάνω σε μια γλυκιά βάση από τόνκα και βανίλια ...
διάρκεια ικανοποιητική ...
οικογένεια coco mademoiselle(φωτεινό φλόραλ με αποχρώσεις μοντέρνου συπρέ χωρίς την αισθητή παρουσία του πατσουλί όμως-εσκεμμένα πιστεύω )!!!

Dec
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Splendor Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Renato Balestra Diamante Montale Intense Tiare Caron Royal Bain de Caron Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Le Labo Neroli 36 Histoires de Parfums Tubereuse 2 Virginale Serge Lutens Rose de Nuit Romane Ever Luxe Ulric de Varens Indra