Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Habit Rouge Beau Cavalier Guerlain για άνδρες

Habit Rouge Beau Cavalier Guerlain για άνδρες

Habit Rouge Beau Cavalier Guerlain για άνδρες Εικόνες

Habit Rouge Beau Cavalier από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Habit Rouge Beau Cavalier κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Νεράντζι, Ροδόξυλο Βραζιλίας, Βασιλικός και πάπρικα; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κανέλα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, βρύα δριός, Κεχριμπάρι, Βενζόη , Βανίλια και δέρμα.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Νεράντζι Ροδόξυλο Βραζιλίας Βασιλικός πάπρικα

Γαρύφαλλο γιασεμί σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κανέλα τριαντάφυλλο

λάβδανο Γαλλίας βρύα δριός Κεχριμπάρι Βενζόη Βανίλια δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Habit Rouge Beau Cavalier by Guerlain.

Habit Rouge Beau Cavalier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Habit Rouge Beau Cavalier by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Habit Rouge Beau Cavalier by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake Le Feu d'Issey Rochas Absolu Scents of Time Ankh Herve Leger Herve Leger Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Emanuel Ungaro Ungaro Adidas Adidas Game Spirit Berkeley Square White Amber Jacques Fath Yang Imperial Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra