Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Habit Rouge Eau de Toilette Guerlain για άνδρες

Habit Rouge Eau de Toilette Guerlain για άνδρες

Το έχω: 3 Το είχα : 2

Habit Rouge Eau de Toilette Guerlain για άνδρες Εικόνες Habit Rouge Eau de Toilette Guerlain για άνδρες Εικόνες Habit Rouge Eau de Toilette Guerlain για άνδρες Εικόνες Habit Rouge Eau de Toilette Guerlain για άνδρες Εικόνες

Habit Rouge Eau de Toilette από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Habit Rouge Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 1965. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , , Βασιλικός, Περγαμόντο, Ροδόξυλο Βραζιλίας, λεμόνι, λάιμ και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κανέλα, γιασεμί, Κέδρος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, δέρμα, Κεχριμπάρι, Βενζόη , βρύα δριός και Βανίλια.

πορτοκάλι Βασιλικός Περγαμόντο Ροδόξυλο Βραζιλίας λεμόνι λάιμ μανταρίνι

Γαρύφαλλο σανδαλόξυλο πατσουλί Κανέλα γιασεμί Κέδρος τριαντάφυλλο

λάβδανο δέρμα Κεχριμπάρι Βενζόη βρύα δριός Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Habit Rouge Eau de Toilette by Guerlain.

Habit Rouge Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Habit Rouge Eau de Toilette by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Habit Rouge Eau de Toilette by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Saat Safa L`Occitane en Provence Eau des Baux Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Pierre Balmain Ambre Gris Matthew Williamson Incense Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Dana Toujours Moi ID Parfums Ilaya Etro Patchouly Nicole Miller Nicole Miller for Men Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Police Police Gold Wings