Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Heritage Eau de Toilette Guerlain για άνδρες

Heritage Eau de Toilette Guerlain για άνδρες

Το έχω: 3 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

Heritage Eau de Toilette Guerlain για άνδρες Εικόνες Heritage Eau de Toilette Guerlain για άνδρες Εικόνες

Heritage Eau de Toilette από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Heritage Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, ιουνίπερος, Λεβάντα, νότες πρασίνου, Βιολέτα, φασκόμηλο, Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, κόλιανδρος, Γαρύφαλλο, πατσουλί, πιπέρι, ρητίνη ελάτης, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο, Γεράνι και ροζ πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός και Κέδρος.

Αλδεϋδες ιουνίπερος Λεβάντα νότες πρασίνου Βιολέτα φασκόμηλο Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο λεμόνι

Κυκλάμινο κόλιανδρος Γαρύφαλλο πατσουλί πιπέρι ρητίνη ελάτης ρίζωμα ίρις γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Γεράνι ροζ πιπέρι

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Heritage Eau de Toilette by Guerlain.

Heritage Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

nickr
nickr

Ένα υπέεεεροχο αντρικό άρωμα !!!

Mar
2013

Heritage Eau de Toilette by Guerlain 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Heritage Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Heritage Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Heritage Eau de Toilette by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Heritage Eau de Toilette by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Kenzo Kenzo Jungle Homme Chanel Egoiste Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza Breil Milano Breil Milano Fragrance for Man Lubin Le Vetiver Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Nicolai Parfumeur Createur New York Ayala Moriel Vetiver Racinettes Playboy Playboy New York Bath and Body Works Riceflower & Shea L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Kesling Be Bop