Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Idylle Eau de toilette Guerlain για γυναίκες

Idylle Eau de toilette Guerlain για γυναίκες

Το είχα : 1

Idylle Eau de toilette Guerlain για γυναίκες Εικόνες Idylle Eau de toilette Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Idylle Eau de toilette από Guerlain είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Idylle Eau de toilette κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thierry Wasser. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, γιασεμί, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας, πασχαλιά και παιώνια.

Μόσχος γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας πασχαλιά παιώνια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Idylle Eau de toilette by Guerlain.

Idylle Eau de toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Idylle Eau de toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Idylle Eau de toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Idylle Eau de toilette by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Idylle Eau de toilette by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Kenneth Cole Black Paul Smith Paul Smith Women Stella McCartney Sheer Stella 2008 Caron Fleur de Rocaille (1993) Trance Essence Pink Kat L`Erbolario Lavanda E. Coudray Jacinthe Et Rose Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Luciano Soprani Solo Soprani Rose Ebba Los Angeles Miss Belle Des Filles a la Vanille Imma