Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain για άνδρες

L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

κακάο
L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain για άνδρες Εικόνες L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain για άνδρες Εικόνες L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain για άνδρες Εικόνες L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain για άνδρες Εικόνες

L'Instant de Guerlain pour Homme από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. L'Instant de Guerlain pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Beatrice Piquet. Οι νότες κορυφής είναι Γλυκάνισο, γιασεμί, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Λεβάντα, τσάι, σανδαλόξυλο, Κέδρος και Κακάο; οι νότες της βάσης είναι φυσικός μόσχος, σπόρος ιβίσκου και Ρητίνη ελεμι.

Γλυκάνισο γιασεμί γκρειπ φρουτ Περγαμόντο λεμόνι

πατσουλί Λεβάντα τσάι σανδαλόξυλο Κέδρος Κακάο

φυσικός μόσχος σπόρος ιβίσκου Ρητίνη ελεμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Instant de Guerlain pour Homme by Guerlain.

L'Instant de Guerlain pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

ConstadinosPanayiotis
ConstadinosPanayiotis

Το συνονθύλευμα κακάο και τσάι προκαλεί. Ο μόσχος που είναι και το δυνατό του στοιχείο χαρίζει ένα αρκετά -καλώς εννοούμενα- πρωτόγονο μα και ζεστό αίσθημα, προσδίδει θαλπωρή. Κάποιος παλιότερος θα έλεγε ότι ταιριάζει απόλυτα και σε γυναίκα... Φαίνεται όμως πώς κρίνεται καλύτερα αυτό, εφόσον δοκιμαστεί στο δέρμα και σαφώς το αξίζει μιας τέτοιας διάστασης καλλιτέχνημα.

Jul
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Instant de Guerlain pour Homme by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Instant de Guerlain pour Homme by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Escada Escada Sport  Country Weekend Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Celine Fever pour Homme Yves Rocher Comme une Evidence Homme Esteban Colere d`Epices Paco Rabanne 1 Million Aramis Havana Reserva Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Carolina Herrera 212 Men Ice I Profumi di Firenze Terra di Siena Michael Michalsky Michalsky for Men Florascent Aqua Colonia Vetyver