Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

κακάο
απαλό πικάντικο
L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Guerlain για άνδρες Εικόνες

L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Beatrice Piquet. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, αστεροειδής γλυκάνισος και Έλεμι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νερόλι και τσάι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κακάο και ιβίσκος.

Εσπεριδοειδή αστεροειδής γλυκάνισος Έλεμι

γιασεμί νερόλι τσάι

σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κακάο ιβίσκος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme by Guerlain.

L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Σχόλια Αρωμάτων

MoMa.z
MoMa.z

Review#2

Ψηλός ουρανοξίστης. Ζουμ στο ρετιρέ περίπου. Διευθυντής χαζεύει στο pc του πίνοντας τσάι με γεύση εσπεριδοειδών.
Μια πουδράτη μυρώδια τον παρακινεί να σηκώθει και να δει από που έρχεται και καθώς ανοίγει το παράθυρο κοιτάει προς τα πάνω και τι βλέπει..

Τον King Kong στην κορυφή να αναχαιτεί ελικόπτερα πετώντας τους κόκους κακάο και γλυκάνισου. (κουκουρούκου μπάμιες που λέει και ένας επιστήθιος φίλος μου :p )

Τι μυρίζω?
Εθιστικό κακάο, καθυσυχαστικό γλυκάνισο (αυτό που 8α χρησιμοποιήσεις στο ζυμάρι που φτιάχνεις και όχι αυτό που θα πιεις για να καλοπιάσεις το κρυομένο σου λαιμό), ήρεμο πατσουλί και μια lounge background μουσικούλα από εσπεριδοειδή. Το γιασεμί απόμακρο πολύ, λες και δίνει συνέντευξη ο διευθυντής για το τι είδε και το γιασεμί βρίσκεται στην πολύ πίσω σειρά των δημοσιογράφων και πρέπει να φωνάξει για να ακουστεί η ερωτησή του.

Προφίλ: Επίσημη μυρωδιά που δεν θα μείνει στο επίπεδο μιας τυπικής χειραψίας, αλλά θα την αγκαλιάσεις για να την γνωρίσεις καλύτερα.
Διάρκεια γνωριμίας: χμμμ... πως είναι το ραδιόφωνο που του βγάζεις την μπαταρία αλλά αυτο δεν πεθαίνει και συνεχίζει να βαράει? κάτι τέτοιο φαντάσου (12-14 ώρες και βλέπουμε)
Εποχή: Όποτε γουστάρεις, αλλά στο κρύο δεν θα σου πει ποτέ όχι για τίποτα ;)
Βαθμολογία: 3.5/5

Nov
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Guerlain Vetiver Extreme Tom Ford Japon Noir Oriflame Deep Woods Montale Aoud Lime Geoffrey Beene Bowling Green Van Gils Strictly for Men Jack Black Jack Black Signature Silver Mark April Aromatics Spice Blend/ Vetiver Avon Full Speed Intense Profumi di Pantelleria Dammuso Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Smell Bent Lucy Fur