Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Bolshoi Black Swan Guerlain για γυναίκες

Le Bolshoi Black Swan Guerlain για γυναίκες

Le Bolshoi Black Swan από Guerlain είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Le Bolshoi Black Swan κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τσάι και σανδαλόξυλο; η νότα της βάσης είναι λευκός μόσχος.

Εσπεριδοειδή

γιασεμί τσάι σανδαλόξυλο

λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Bolshoi Black Swan by Guerlain.

Le Bolshoi Black Swan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Le Bolshoi Black Swan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Le Bolshoi Black Swan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Bolshoi Black Swan by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Bolshoi Black Swan by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Winter Kiss Jette Joop Jette Clean Clean Baby Girl Shaik Chic Shaik No 30 Borsalino Borsalino Pour Elle B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Cristiano Fissore Cashmere for Women Christopher Joseph Christopher Joseph Parfums de Coeur Skin Musk Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Kate Walsh Boyfriend Borsari Bouquet di Violette