Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Bolshoi Black Swan Guerlain για γυναίκες

Le Bolshoi Black Swan Guerlain για γυναίκες

Le Bolshoi Black Swan από Guerlain είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Le Bolshoi Black Swan κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τσάι και σανδαλόξυλο; η νότα της βάσης είναι λευκός μόσχος.

Εσπεριδοειδή

γιασεμί τσάι σανδαλόξυλο

λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Bolshoi Black Swan by Guerlain.

Le Bolshoi Black Swan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Le Bolshoi Black Swan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Le Bolshoi Black Swan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Bolshoi Black Swan by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Bolshoi Black Swan by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Shiseido Zen Bijan Bijan Nude Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Kylie Minogue Couture Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil MDCI Parfums Rose de Siwa Lili Bermuda Paradise Yves Rocher Cantate Ulric de Varens Creation N° 13