Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Secrets de Sophie Guerlain για γυναίκες

Les Secrets de Sophie Guerlain για γυναίκες

ozoνώδες
Les Secrets de Sophie Guerlain για γυναίκες Εικόνες Les Secrets de Sophie Guerlain για γυναίκες Εικόνες Les Secrets de Sophie Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Les Secrets de Sophie από Guerlain είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Secrets de Sophie κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι νερολί Τυνησίας, Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί, φύλλο βιολέτας και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Βανίλια, θυμίαμα και λευκός μόσχος.

νερολί Τυνησίας Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο Νεράντζι

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί φύλλο βιολέτας Υλάνγκ Υλάνγκ

σπόρος Τόνκα Βανίλια θυμίαμα λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Secrets de Sophie by Guerlain.

Les Secrets de Sophie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Les Secrets de Sophie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Les Secrets de Sophie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Secrets de Sophie by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Secrets de Sophie by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Boucheron Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Calvin Klein CK IN2U for Her Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008 Mary Kay Warm Amber Liz Claiborne Liz Le Labo Neroli 36 Gale Hayman Glamour Floris Snow Rose Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Givenchy Play For Her Intense John Mac Steed Lady Mac Steed Rose