Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain για γυναίκες

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain για γυναίκες

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York κυκλοφόρησε το έτος 2009. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και Βανίλια.

Περγαμόντο

Κανέλα Κάρδαμο

Κέδρος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York by Guerlain.

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Contradiction Versace Versus Uomo Giorgio Armani Sensi Jewel Etro Etra Etro Oleg Cassini Cassini for Men Seven Skies Lalita Serge Lutens Borneo 1834 Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Jovan Ginseng NRG I Profumi di Firenze Ambra del Nepal Estée Lauder Sensuous Noir Smell Bent Sexy Turtleneck