Σχεδιαστές » F-H » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Mitsouko Eau de Parfum Guerlain για γυναίκες

Mitsouko Eau de Parfum Guerlain για γυναίκες

κανέλα

Mitsouko Eau de Parfum από Guerlain είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Mitsouko Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 1919. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, γιασεμί, Περγαμόντο και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι πασχαλιά, ροδάκινο , γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι καρυκεύματα, Κεχριμπάρι, Κανέλα, Βέτιβερ και βρύα δριός.

Εσπεριδοειδή γιασεμί Περγαμόντο τριαντάφυλλο

πασχαλιά ροδάκινο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

καρυκεύματα Κεχριμπάρι Κανέλα Βέτιβερ βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mitsouko Eau de Parfum by Guerlain.

Mitsouko Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Mitsouko Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Mitsouko Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mitsouko Eau de Parfum by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mitsouko Eau de Parfum by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Paco Rabanne Ultraviolet Aquatic Plastic Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 Calvin Klein CK IN2U POP for Her Jean Patou Patou For Ever Yohji Yamamoto Yohji ID Parfums Andalucia Sensuelle Jean Patou Colony DSH Perfumes Wild Fig Daniel Vaudd Actus Reus En Voyage Perfumes Peche noir Arrogance Arrogance Les Perfumes Absolute de Mate