Σχεδιαστές » F-H » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Ode Guerlain για γυναίκες

Ode Guerlain για γυναίκες

αλδεϋδικό
Ode Guerlain για γυναίκες Εικόνες Ode Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Ode από Guerlain είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Ode κυκλοφόρησε το έτος 1955. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Guerlain. Το άρωμα περιέχει Αλδεϋδες, γιασεμί, τριαντάφυλλο, ίριδα, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Αλδεϋδες γιασεμί τριαντάφυλλο ίριδα σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ode by Guerlain.

Ode Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Ode fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Ode, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ode by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ode by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Estée Lauder Pure White Linen Tommy Hilfiger T Girl Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir des Secrets Pierre Cardin Ophelie Penhaligon`s Elisabethan Rose Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Opus Oils Burlesque: Kitten ID Parfums Eclat d`Orient Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2005 Chanel Les Exclusifs de Chanel No 22 Orlane Autour de l’Iris Vicky Tiel Couture