Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Petite Guerlain Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Petite Guerlain Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Petite Guerlain Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Petite Guerlain από Guerlain είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Petite Guerlain κυκλοφόρησε το έτος 1994. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Εσπεριδοειδή, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

Λεβάντα Εσπεριδοειδή Μανταριν ορανζ Περγαμόντο λεμόνι

μιμόζα γιασεμί τριαντάφυλλο

σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Petite Guerlain by Guerlain.

Petite Guerlain Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Petite Guerlain fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Petite Guerlain, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Petite Guerlain by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Petite Guerlain by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Boucheron Boucheron Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Azzaro Eau Belle D'Azzaro Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Air-Val International Spiderman Histoires de Parfums 1828 Oriflame Soul Avon Simple Elements Warm Sunshine Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Melange Perfume Roll-On Perfume No. 6 Can Carlos Albahaca En Voyage Perfumes Havane pour Homme