Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Place Rouge Guerlain για γυναίκες

Place Rouge Guerlain για γυναίκες

Place Rouge από Guerlain είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Place Rouge κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thierry Wasser. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, Περγαμόντο και δεντρολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Βιολέτα και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος και πατσουλί.

άνθη πορτοκαλιάς Περγαμόντο δεντρολίβανο

γιασεμί Βιολέτα ηλιοτρόπιο

λευκός μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Place Rouge by Guerlain.

Place Rouge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Place Rouge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Place Rouge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Place Rouge by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Place Rouge by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer John Varvatos John Varvatos Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Sean John Unforgivable Women Black Marks and Spencer True Red ID Parfums Lettre a Anna Delicate B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Police Pure Police Pure DNA Femme Van Cleef & Arpels Oriens Corine de Farme Camelia Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Stefano Canturi Canturi