Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Purple Fantasy Guerlain για γυναίκες

Purple Fantasy Guerlain για γυναίκες

καρύδα

Purple Fantasy από Guerlain είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Purple Fantasy κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Καρύδα, πράσινο τσάι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Βερίκοκο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Κέδρος.

πορτοκάλι Καρύδα πράσινο τσάι Περγαμόντο

Βερίκοκο γιασεμί

σανδαλόξυλο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Purple Fantasy by Guerlain.

Purple Fantasy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Purple Fantasy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Purple Fantasy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Purple Fantasy by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Purple Fantasy by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Elizabeth Arden Eau Fraiche Cartier So Pretty Ralph Lauren Safari Alfred Sung Pure Louis Feraud Louis Feraud Gap Gap Blue No.655 For Her Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin MDCI Parfums Un Coeur en Mai Molinard Les Fleurs: Rose Yosh Stargazer 7.71 Hiroko Koshino Hiroko Koshino Dorin Roses des Vents Est