Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain για γυναίκες

Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain για γυναίκες

Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain για γυναίκες Εικόνες Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Shalimar Eau de Parfum 2009 από Guerlain είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Shalimar Eau de Parfum 2009 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ίριδα και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Περγαμόντο

γιασεμί ίριδα τριαντάφυλλο

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shalimar Eau de Parfum 2009 by Guerlain.

Shalimar Eau de Parfum 2009 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shalimar Eau de Parfum 2009 by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shalimar Eau de Parfum 2009 by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yardley April Violets L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Nina Ricci L`Air du Temps Noel Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette Norma Kamali Zagara Ann Taylor Possibilities Pascal Morabito Mon Classique Elizabeth Arden Pretty Limited Edition