Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Shalimar Legere Guerlain για γυναίκες

Shalimar Legere Guerlain για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Shalimar Legere Guerlain για γυναίκες Εικόνες Shalimar Legere Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Shalimar Legere από Guerlain είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Shalimar Legere κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mathilde Laurent. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι πορτοκάλι , ίριδα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Περγαμόντο λεμόνι

πορτοκάλι ίριδα γιασεμί

Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shalimar Legere by Guerlain.

Shalimar Legere Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Shalimar Legere fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Shalimar Legere, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shalimar Legere by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shalimar Legere by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Revlon Charlie Red Sarantis C-Thru Purple Diamond Avon Far Away Parfums Elite Miss Elite Model In Love Tsi-La Organic Kesu Yosh Ginger Ciao 2.27 Humiecki & Graef Clemency Ayala Moriel Moon Breath Serge Lutens Rose de Nuit Pascal Morabito Nagada Bogner Bogner Wood Women Jean Patou Moment Supreme