Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Songe d'un Bois d'Ete Guerlain για γυναίκες και άνδρες

Songe d'un Bois d'Ete Guerlain για γυναίκες και άνδρες

ουντ
καπνιστό
Songe d'un Bois d'Ete Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Songe d'un Bois d'Ete Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Songe d'un Bois d'Ete Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Songe d'un Bois d'Ete από Guerlain είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Songe d'un Bois d'Ete κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thierry Wasser. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, πατσουλί, Κέδρος, σαφράν, Κάρδαμο, Μύρο, Ουντ και Δάφνη.

γιασεμί πατσουλί Κέδρος σαφράν Κάρδαμο Μύρο Ουντ Δάφνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Songe d'un Bois d'Ete by Guerlain.

Songe d'un Bois d'Ete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Songe d'un Bois d'Ete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Songe d'un Bois d'Ete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Songe d'un Bois d'Ete by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Songe d'un Bois d'Ete by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Christian Lacroix Tumulte pour Homme Chanel Allure Homme Sport Gucci Gucci Rush for Men Jacomo Paradox Green for Men Kenzo Tokyo by Kenzo Canali Black Diamond Montblanc Starwalker Mona di Orio Amyitis Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Bois 1920 Come la Luna Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Vero Profumo onda