Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Sous le Vent Guerlain για γυναίκες

Sous le Vent Guerlain για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Sous le Vent Guerlain για γυναίκες Εικόνες

Sous le Vent από Guerlain είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sous le Vent κυκλοφόρησε το έτος 1933. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Guerlain. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, εστραγκόν και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι νότες πρασίνου, γιασεμί και Γαρύφαλλο; οι νότες της βάσης είναι ίριδα και νότες ξύλων.

Λεβάντα εστραγκόν Περγαμόντο

νότες πρασίνου γιασεμί Γαρύφαλλο

ίριδα νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sous le Vent by Guerlain.

Sous le Vent Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Sous le Vent fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Sous le Vent, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sous le Vent by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sous le Vent by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Robert Piguet Bandit ID Parfums Lettre a Anna Chanel Chance Eau Fraiche Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Panouge Isabey Fleur Nocturne Versace VE Weil Secret De Venus Paris Hilton Tease Giorgio Valenti Rose Noire Yardley Chique O Boticario Accordes Harmonia Faberlic Ivresse de L´amour