Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο « Ομάδες

Tonka Imperiale Guerlain για γυναίκες και άνδρες

αμύγδαλο
ταμπάκο
Tonka Imperiale Guerlain για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Tonka Imperiale από Guerlain είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Tonka Imperiale κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thierry Wasser. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Πικραμύγδαλο και δεντρολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, σπόρος Τόνκα και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι θυμίαμα, Κέδρος και πεύκο.

Περγαμόντο Πικραμύγδαλο δεντρολίβανο

γιασεμί σπόρος Τόνκα ταμπάκο

θυμίαμα Κέδρος πεύκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tonka Imperiale by Guerlain.

Tonka Imperiale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain Tonka Imperiale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain Tonka Imperiale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tonka Imperiale by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tonka Imperiale by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Thierry Mugler Eau de Star Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Prada No9 Benjoin Fragonard Grain de Soleil Bath and Body Works Sensual Amber Montale Dewmusk Molinard Habanita Indult C16 The Body Shop Activist Sonoma Scent Studio Ambre Noir Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Rasasi Oudh al Suifi