Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Guess Dare Guess για γυναίκες

Guess Dare Guess για γυναίκες

Guess Dare Guess για γυναίκες Βίντεο
Guess Dare Guess για γυναίκες Εικόνες Guess Dare Guess για γυναίκες Εικόνες Guess Dare Guess για γυναίκες Εικόνες

Guess Dare από Guess είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Guess Dare κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bruno Jovanovic. Οι νότες κορυφής είναι κουμ κουάτ, ανθη λεμονιας και άνθη αχλαδιάς; οι μεσαίες νότες είναι Ανθη Κάκτου , άγριο τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, νότες ξύλων και Καρύδα.

κουμ κουάτ ανθη λεμονιας άνθη αχλαδιάς

Ανθη Κάκτου άγριο τριαντάφυλλο γιασεμί

Μόσχος νότες  ξύλων Καρύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Guess Dare by Guess.

Guess Dare Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guess Guess Dare fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guess Guess Dare, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Guess Dare by Guess. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Guess Dare by Guess αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Tommy Bahama Tommy Bahama Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Keiko Mecheri Peau de Peche Shaik Chic Shaik No 30 Marc Jacobs Daisy Silver Edition Succes de Paris Fujiyama Rasasi Abeer Marella Ferrera Ambre Ze Roccobarocco Fashion Woman Gosh Bitch Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance