Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Guess Dare Limited Edition Guess για γυναίκες

Guess Dare Limited Edition Guess για γυναίκες

τροπικό
Guess Dare Limited Edition Guess για γυναίκες Εικόνες

Guess Dare Limited Edition από Guess είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Guess Dare Limited Edition κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι, Μήλο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, γιασεμί, και άνθη αχλαδιάς; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, λευκός μόσχος και Βανίλια.

λίτσι Μήλο γκρειπ φρουτ

κρίνο της κοιλάδας γιασεμί άνθη αχλαδιάς

Κέδρος λευκός μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Guess Dare Limited Edition by Guess.

Guess Dare Limited Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guess Guess Dare Limited Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guess Guess Dare Limited Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Guess Dare Limited Edition by Guess. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Guess Dare Limited Edition by Guess αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Salvador Dali Dalimix Lacoste Dream of Pink Nanette Lepore Nanette Lepore Donna Karan DKNY Women Summer B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God CnR Create Virgo Mango Lady Rebel s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Thymes Naia Carol`s Daughter Jamaican Punch