Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Guess Girl Guess για γυναίκες

Guess Girl Guess για γυναίκες

Guess Girl Guess για γυναίκες Εικόνες Guess Girl Guess για γυναίκες Εικόνες Guess Girl Guess για γυναίκες Εικόνες

Guess Girl από Guess είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Guess Girl κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Le Guernec. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο, πεπόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, κρίνος και ψευδοακακία; οι νότες της βάσης είναι Αυστραλιανό Σανδαλόξυλο και Βανίλια Μαδαγασκάρης.

βατόμουρο πεπόνι Περγαμόντο

ορχιδέα κρίνος ψευδοακακία

Αυστραλιανό Σανδαλόξυλο Βανίλια Μαδαγασκάρης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Guess Girl by Guess.

Guess Girl Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guess Guess Girl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guess Guess Girl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Guess Girl by Guess. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Guess Girl by Guess αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Jennifer Lopez Glow after Dark Jil Sander Jil Sander No 4 Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Ormonde Jayne Frangipani Gres Grain de Folie Victoria`s Secret Secret Crush essence Surf`s Up Daisy Fuentes Dianoche Passion Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel