Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Guess Original Guess για γυναίκες

Guess Original Guess για γυναίκες

Guess Original από Guess είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Guess Original κυκλοφόρησε το έτος 1990. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, υάκυνθος και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, Βανιλια και ρίζωμα ίρις.

γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ κασσία

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής υάκυνθος κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο πατσουλί δρυς βρύα Κεχριμπάρι Βανιλια ρίζωμα ίρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Guess Original by Guess.

Guess Original Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guess Guess Original fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guess Guess Original, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Guess Original by Guess. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Guess Original by Guess αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Cacharel Liberte Celine Magic Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Leonard Tamango Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Paco Rabanne La Nuit Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Laura Ashley L'Eau Illume Happiology Sunshower O Boticario Accordes Harmonia Brut Parfums Prestige Babe