Σχεδιαστές » F-H » Κιτρο « Ομάδες

Baroque Pearl Gump`s για γυναίκες

Baroque Pearl Gump`s για γυναίκες

Baroque Pearl Gump`s για γυναίκες Εικόνες

Baroque Pearl από Gump`s είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Baroque Pearl κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Gillotin. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; η μεσαία νότα είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baroque Pearl by Gump`s.

Baroque Pearl Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gump`s Baroque Pearl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gump`s Baroque Pearl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baroque Pearl by Gump`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baroque Pearl by Gump`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Lancome O de Lancome Christian Dior Eau Fraiche Mexx Mexx Woman Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Cattier Eau de Matin Fragonard Citron DSH Perfumes Pamplemousse JoAnne Bassett Sparkling Citrus Bronnley Lime & Bergamot M. Micallef Pomelos Melvita Lime The Organic Pharmacy Organic Glam Citron