Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Clandestine Guy Laroche για γυναίκες

Clandestine Guy Laroche για γυναίκες

μέλι
τουμπερόζα
Clandestine Guy Laroche για γυναίκες Εικόνες Clandestine Guy Laroche για γυναίκες Εικόνες Clandestine Guy Laroche για γυναίκες Εικόνες Clandestine Guy Laroche για γυναίκες Εικόνες

Clandestine από Guy Laroche είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Clandestine κυκλοφόρησε το έτος 1986. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniel Moliere. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, ανανάς, δαμάσκηνο, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μέλι, Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, ίριδα, τριαντάφυλλο Δαμασκού, γιασεμί, ηλιοτρόπιο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βενζόη , μοσχογαλή, Βανίλια και Κέδρος.

Αλδεϋδες ανανάς δαμάσκηνο φύλλα φραγκοσταφυλλιάς Περγαμόντο

μέλι Γαρύφαλλο τουμπερόζα ίριδα τριαντάφυλλο Δαμασκού γιασεμί ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βενζόη μοσχογαλή Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clandestine by Guy Laroche.

Clandestine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guy Laroche Clandestine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guy Laroche Clandestine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clandestine by Guy Laroche. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clandestine by Guy Laroche αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Estée Lauder Dazzling Silver Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Annick Goutal Un Matin d`Orage Remy Latour L`elue biehl parfumkunstwerke mb01 Pacifica Waikiki Pikake Daisy Fuentes Dianoche Love Henri Bendel Rare Mimosa Henri Bendel Orange Flower Novaya Zarya Natasha Novaya Zarya Milaya Vetcherom