Σχεδιαστές » F-H » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

aquatic
L Gwen Stefani για γυναίκες Βίντεο
L Gwen Stefani για γυναίκες Εικόνες L Gwen Stefani για γυναίκες Εικόνες

L από Gwen Stefani είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Firmenich. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, Υάκυνθος του νερού, φύλλο βιολέτας και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί, γλυκομπίζελο, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ροδάκινο , ηλιοτρόπιο και πλουμέρια(φρατζιπάνι).

φρέζια Υάκυνθος του νερού φύλλο βιολέτας αχλάδι

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί γλυκομπίζελο κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Μόσχος ροδάκινο ηλιοτρόπιο πλουμέρια(φρατζιπάνι)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L by Gwen Stefani.

L Σχόλια Αρωμάτων

L Lamb Perfume by Gwen Stefani, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceX.com
Gift Set 1.7oz
75.11 USD
L Lamb Gift Set by Gwen Stefani Gift Set for Women Includes 1.7 oz Eau De Parfum Spray 2.5 oz Body Lotion 2.5 oz Shower Gel

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gwen Stefani L fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gwen Stefani L, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L by Gwen Stefani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L by Gwen Stefani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Moschino OH! De Moschino Escada Into the Blue Missoni Missoni Acqua Avon Blue Rush for Her Byblos Byblos  Water Flower for Women Michael Kors Island Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sarantis C-Thru Blue Opal Celine Dion Chic Ayala Moriel l'Écume des Jours Bjorn Borg Love All Foxy Red