Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Halle Pure Orchid Halle Berry για γυναίκες

Halle Pure Orchid Halle Berry για γυναίκες

Halle Pure Orchid Halle Berry για γυναίκες Εικόνες Halle Pure Orchid Halle Berry για γυναίκες Εικόνες Halle Pure Orchid Halle Berry για γυναίκες Εικόνες

Halle Pure Orchid από Halle Berry είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Halle Pure Orchid κυκλοφόρησε το έτος 2010. Halle Pure Orchid έχει δημιουργηθεί από Rodrigo Flores-Roux και Christophe Raynaud. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, παπάγια και Κάκτος; οι μεσαίες νότες είναι αστεροειδής γλυκάνισος, ορχιδέα και Βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σπόρος Τόνκα και σεκόια.

Αμάλφι λεμόνι παπάγια Κάκτος

αστεροειδής γλυκάνισος ορχιδέα Βατόμουρο

πατσουλί σπόρος Τόνκα σεκόια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Halle Pure Orchid by Halle Berry.

Halle Pure Orchid Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Halle Berry Halle Pure Orchid fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Halle Berry Halle Pure Orchid, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Halle Pure Orchid by Halle Berry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Halle Pure Orchid by Halle Berry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Clean Clean Shower Fresh Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Victorio & Lucchino V & L Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Perfumer`s Workshop Samba Star Jesus Del Pozo On Ella O Boticario Royalty Voluspa Enfleurage Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Bronnley Pink Bouquet Yardley Lily of the Valley