Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Halloween Fleur Halloween για γυναίκες

Halloween Fleur Halloween για γυναίκες

aquatic
Halloween Fleur Halloween για γυναίκες Εικόνες

Halloween Fleur από Halloween είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Halloween Fleur κυκλοφόρησε το έτος 2013. Halloween Fleur έχει δημιουργηθεί από Carlos Benaim, Nicolas Beaulieu και Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι, Μανταριν ορανζ και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, γιασεμί σαμπακ και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

αχλάδι Μανταριν ορανζ φύλλο βιολέτας

ορχιδέα γιασεμί σαμπακ πασχαλιά

ξύλο κασμίρι Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Halloween Fleur by Halloween.

Halloween Fleur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Halloween Halloween Fleur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Halloween Halloween Fleur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Halloween Fleur by Halloween. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Halloween Fleur by Halloween αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Jeans Couture Glam Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Laura Biagiotti Donna Guerlain Quand Vient La Pluie Montale White Musk Eau Jeune Eau Jeune Double Je Sarah Jessica Parker Twilight Avon Spotlight Jil Sander Style Soft Roberto Verino Gold Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve O Boticario Floratta Sapphire