Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Man Amber Halston για άνδρες

Man Amber Halston για άνδρες

ουντ

Man Amber από Halston είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι, Περγαμόντο και Θυμάρι; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο Γαλλίας, Κεχριμπάρι και μύρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Ουντ.

Γεράνι Περγαμόντο Θυμάρι

λάβδανο Γαλλίας Κεχριμπάρι μύρο

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Man Amber by Halston.

Man Amber Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Halston Man Amber fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Halston Man Amber, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Man Amber by Halston. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Man Amber by Halston αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Van Cleef & Arpels Birmane Yves Rocher Voile d'Ambre Benetton Colors de Benetton Men Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Orlane Be 21 Montale Patchouli Leaves Dana Ambush original Etro Patchouly Jacques Fath Yang Imperial SoOud Burqua Fragonard Eau de Hongrie