Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

HM Hanae Mori για άνδρες

HM Hanae Mori για άνδρες

HM Hanae Mori για άνδρες Εικόνες HM Hanae Mori για άνδρες Εικόνες HM Hanae Mori για άνδρες Εικόνες

HM από Hanae Mori είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. HM κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Αμάλφι λεμόνι, Φραγκοστάφυλλο και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα, Βανιλια και Σοκολάτα.

Λεβάντα Αμάλφι λεμόνι Φραγκοστάφυλλο νότες πρασίνου

ίριδα γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα Βανιλια Σοκολάτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about HM by Hanae Mori.

HM Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hanae Mori HM fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hanae Mori HM, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει HM by Hanae Mori. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για HM by Hanae Mori αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Nemo Giorgio Armani Sensi Gabriela Sabatini Devotion for Men Reminiscence 2000 Ans d'Amour John Varvatos John Varvatos Oleg Cassini Cassini for Men Everlast Original 1910 Atelier Flou Black Purple Atelier Flou Monsieur mon Amour Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Dorin Un Air d’Arabie Amber Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal