Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Destiny Woman Harley Davidson για γυναίκες

Destiny Woman Harley Davidson για γυναίκες

θαλασσινό
Destiny Woman Harley Davidson για γυναίκες Εικόνες Destiny Woman Harley Davidson για γυναίκες Εικόνες Destiny Woman Harley Davidson για γυναίκες Εικόνες

Destiny Woman από Harley Davidson είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Destiny Woman κυκλοφόρησε το έτος 1999. Destiny Woman έχει δημιουργηθεί από Philippe Bousseton και Sylvie Fischer. Οι νότες κορυφής είναι πράσινα φύλλα, κόκκινα μούρα, θαλασσινές νότες, μέντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Κέδρος.

πράσινα φύλλα κόκκινα μούρα θαλασσινές νότες μέντα Περγαμόντο

τριαντάφυλλο γιασεμί

σανδαλόξυλο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Destiny Woman by Harley Davidson.

Destiny Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Harley Davidson Destiny Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Harley Davidson Destiny Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Destiny Woman by Harley Davidson. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Destiny Woman by Harley Davidson αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chloe Chloe Innocence Gucci Envy Me 2 L`Erbolario Lily of the Valley O Boticario Carpe Diem Creed Fleur de The Rose Bulgare Chloe Eau de Fleurs Capucine Vicky Tiel Originale Ayala Moriel Viola JoAnne Bassett Josephine Burberry Burberry Summer for Women 2010 ID Parfums Mei Li Yves Rocher Ode a la Vie