Σχεδιαστές » F-H » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Eau de Creme Harvey Prince για γυναίκες

Eau de Creme Harvey Prince για γυναίκες

κακάο
ρούμι
Eau de Creme Harvey Prince για γυναίκες Εικόνες Eau de Creme Harvey Prince για γυναίκες Εικόνες

Eau de Creme από Harvey Prince είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Eau de Creme κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, φρούτο του πάθους, Βανιλια, Μεξικάνικη Σοκολάτα, ρούμι και πατσουλί.

Εσπεριδοειδή φρούτο του πάθους Βανιλια Μεξικάνικη Σοκολάτα ρούμι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Creme by Harvey Prince.

Eau de Creme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Harvey Prince Eau de Creme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Harvey Prince Eau de Creme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Creme by Harvey Prince. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Creme by Harvey Prince αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Molinard Les Orientaux: Vanille Demeter Fragrance Caramel Yves Rocher Vanille Lush Vanillary Alyssa Ashley Vanilla Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Demeter Fragrance Brownie Avon Herve Leger Femme MOR Marshmallow Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold Sabon Oneg (Patchouli Vanilla)