Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Temptress Harvey Prince για γυναίκες

Temptress Harvey Prince για γυναίκες

κανέλα

Temptress από Harvey Prince είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Temptress κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, κολοκύθα και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι μοσχοκάρυδο, Κανέλα και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα κολοκύθα Εσπεριδοειδή

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ φρέζια

μοσχοκάρυδο Κανέλα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Temptress by Harvey Prince.

Temptress Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Harvey Prince Temptress fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Harvey Prince Temptress, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Temptress by Harvey Prince. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Temptress by Harvey Prince αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Contradiction Carolina Herrera 212 Cerruti Cerruti 1881 Blanc Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Loewe I Loewe You Bvlgari BLV Absolute Sonoma Scent Studio Rose Musc Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Bath and Body Works Twilight Woods Mario Valentino Eau D'Essence Kristel Saint Martin Parfum D'Or Farmacia SS. Annunziata Kama