Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Yogini Harvey Prince για γυναίκες

Yogini Harvey Prince για γυναίκες

καπνιστό

Yogini από Harvey Prince είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Yogini κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει γκρειπ φρουτ, κασσία, κρίνο της κοιλάδας, γιασεμί, τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ, σανδαλόξυλο, Κάρδαμο, Κεχριμπάρι, Βανιλια, θυμίαμα και μύρο.

γκρειπ φρουτ κασσία κρίνο της κοιλάδας γιασεμί τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ σανδαλόξυλο Κάρδαμο Κεχριμπάρι Βανιλια θυμίαμα μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Yogini by Harvey Prince.

Yogini Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Harvey Prince Yogini fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Harvey Prince Yogini, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Yogini by Harvey Prince. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Yogini by Harvey Prince αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Simone Cosac Profumi Trama Bogner Bogner Wood Women Mary Kay Thinking of You Alfred Sung Pure Moment Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Mazzolari Fleurs d'Oranger Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Vivienne Westwood Anglomania Lulu Beauty Marlena essence Secret Love Avon Aromadisiac for Her