Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Wanted Helena Rubinstein για γυναίκες

Wanted Helena Rubinstein για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Wanted Helena Rubinstein για γυναίκες Εικόνες Wanted Helena Rubinstein για γυναίκες Εικόνες Wanted Helena Rubinstein για γυναίκες Εικόνες

Wanted από Helena Rubinstein είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Wanted κυκλοφόρησε το έτος 2009. Wanted έχει δημιουργηθεί από Carlos Benaim και Dominique Ropion. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, Υλάνγκ Υλάνγκ και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

Μανταριν ορανζ πιπέρι

γαρδένια Υλάνγκ Υλάνγκ μανόλια

ίριδα Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wanted by Helena Rubinstein.

Wanted Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Helena Rubinstein Wanted fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Helena Rubinstein Wanted, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wanted by Helena Rubinstein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wanted by Helena Rubinstein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Avon Urban Flowers Paris Salvador Dali Angelic Pink L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Memo Jannat Jardin de France Jasmine Floris Tuberose Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Scents of Time Night Star Alexa Lixfeld 001