Σχεδιαστές » F-H » Δερμα « Ομάδες

Cuiron (2014) Helmut Lang για γυναίκες και άνδρες

Cuiron (2014) Helmut Lang για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο
Cuiron (2014) Helmut Lang για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cuiron (2014) από Helmut Lang είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cuiron (2014) κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, ροζ πιπέρι, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, καστόρι ,σουέτ, Σπόροι Καρότου, Ολίβανο, λάβδανο, Αμπρετη (Μολόχα) και Κέδρος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ ροζ πιπέρι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς καστόρι ,σουέτ Σπόροι Καρότου Ολίβανο λάβδανο Αμπρετη  (Μολόχα) Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cuiron (2014) by Helmut Lang.

Cuiron (2014) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Helmut Lang Cuiron (2014) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Helmut Lang Cuiron (2014), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cuiron (2014) by Helmut Lang. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cuiron (2014) by Helmut Lang αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Chanel Cuir de Russie Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Rance 1795 Francois Charles Pierre Balmain Jolie Madame Etienne Aigner Suede Edition men Crabtree & Evelyn Sienna Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Truefitt & Hill Spanish Leather Neil Morris Fetish Auguste Esprit de Cuir