Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο « Ομάδες

Eau de Parfum (2014) Helmut Lang για γυναίκες και άνδρες

Eau de Parfum (2014) Helmut Lang για γυναίκες και άνδρες

Eau de Parfum (2014) Helmut Lang για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau de Parfum (2014) από Helmut Lang είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Eau de Parfum (2014) κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει δεντρολίβανο, Λεβάντα, άνθη πορτοκαλιάς, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Αρτεμισία, γιασεμί, τριαντάφυλλο, ηλιοτρόπιο, κρίνο της κοιλάδας και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

δεντρολίβανο Λεβάντα άνθη πορτοκαλιάς σανδαλόξυλο πατσουλί Αρτεμισία γιασεμί τριαντάφυλλο ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Parfum (2014) by Helmut Lang.

Eau de Parfum (2014) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Helmut Lang Eau de Parfum (2014) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Helmut Lang Eau de Parfum (2014), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Parfum (2014) by Helmut Lang. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Parfum (2014) by Helmut Lang αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Tom Ford Amber Absolute Montale Ginger Musk Oriflame Precious Eau de Parfum Bath and Body Works Sensual Amber Houbigant Monsieur Musk Sonoma Scent Studio Ambre Noir Moschino Moschino Pour Homme Paolo Gigli Excentrique pour Homme Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise James Heeley Cardinal Ava Luxe Ambre Fonce Shantara Isiris