Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Orange Blossom & Jasmine Henri Bendel για γυναίκες

Orange Blossom & Jasmine Henri Bendel για γυναίκες

σαπουνώδες

Orange Blossom & Jasmine από Henri Bendel είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Κλημεντίνη, μανταρίνι και κρίνος.

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Κλημεντίνη μανταρίνι κρίνος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orange Blossom & Jasmine by Henri Bendel.

Orange Blossom & Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orange Blossom & Jasmine by Henri Bendel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orange Blossom & Jasmine by Henri Bendel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Red Jeans Avon Always Giorgio Armani Emporio Remix for Her Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Benetton Benetton White Night Woman Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Carven Carven Couture Guepard Miss Guepard Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Victoria`s Secret Sweet Temptation Rituals No. 04 Violet & White Lily