Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Hermes για γυναίκες

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Hermes για γυναίκες

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Hermes για γυναίκες Εικόνες

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 από Hermes είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , ροδάκινο , υάκυνθος, Υλάνγκ Υλάνγκ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Μαύρο Ελντερ, ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς, γαρδένια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βανίλια.

πορτοκάλι ροδάκινο υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο

Μαύρο Ελντερ ίριδα άνθη πορτοκαλιάς γαρδένια γιασεμί

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 by Hermes.

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Avon Timeless Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Pierre Cardin Emotion Esteban Classic Chypre Penhaligon`s Victorian Posy Germaine Monteil Royal Secret Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Luciano Soprani Strass Sage Machado Moonstone Renato Balestra Oro Galimard Soir De Grasse