Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Bel Ami Hermes για άνδρες

Bel Ami Hermes για άνδρες

Bel Ami Hermes για άνδρες Εικόνες Bel Ami Hermes για άνδρες Εικόνες Bel Ami Hermes για άνδρες Εικόνες

Bel Ami από Hermes είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. Bel Ami κυκλοφόρησε το έτος 1986. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Louis Sieuzac. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φασκόμηλο, Περγαμόντο, λεμόνι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, πατσουλί, ρίζωμα ίρις, Βασιλικός, γιασεμί και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Καρύδα, Βανίλια, βρύα δριός, Βέτιβερ, στίραξ και Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ φασκόμηλο Περγαμόντο λεμόνι Κάρδαμο

Γαρύφαλλο πατσουλί ρίζωμα ίρις Βασιλικός γιασεμί Κέδρος

δέρμα Καρύδα Βανίλια βρύα δριός Βέτιβερ στίραξ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bel Ami by Hermes.

Bel Ami Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Bel Ami fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Bel Ami, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bel Ami by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bel Ami by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Divine L'Homme Sage Aramis Aramis Aramis Aramis 900 Serge Lutens Santal Blanc Christian Dior Midnight Poison Rochas Lui Rochas Nasomatto Duro Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum M. Micallef Arabian Diamond Coty Imprevu Odin 03 Century Guerlain Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum