Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Caleche Fleurs de Mediterranee Hermes για γυναίκες

Caleche Fleurs de Mediterranee Hermes για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
beeswax

Caleche Fleurs de Mediterranee από Hermes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Caleche Fleurs de Mediterranee κυκλοφόρησε το έτος 2003. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, Μελισσοκέρι, βάμμα ρόδου, φύλλο βιολέτας, μιμόζα και ήλιανθος.

γιασεμί Μελισσοκέρι βάμμα ρόδου φύλλο βιολέτας μιμόζα ήλιανθος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caleche Fleurs de Mediterranee by Hermes.

Caleche Fleurs de Mediterranee Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caleche Fleurs de Mediterranee by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caleche Fleurs de Mediterranee by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gabriela Sabatini Daylight Versace Metal Jeans Women Montana Montana Mood Sensual Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Nautica My Voyage Valentino Rock`n Dreams Franck Olivier White Touch Jalaine Gardenia Barneys New York Route du The JoAnne Bassett Camille DSH Perfumes Pink Gardenia Kenzo Time for Peace