Σχεδιαστές » F-H » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Caleche Soie de Parfum Hermes για γυναίκες

Caleche Soie de Parfum Hermes για γυναίκες

αλδεϋδικό
Caleche Soie de Parfum Hermes για γυναίκες Εικόνες Caleche Soie de Parfum Hermes για γυναίκες Εικόνες Caleche Soie de Parfum Hermes για γυναίκες Εικόνες Caleche Soie de Parfum Hermes για γυναίκες Εικόνες Caleche Soie de Parfum Hermes για γυναίκες Εικόνες Caleche Soie de Parfum Hermes για γυναίκες Εικόνες

Caleche Soie de Parfum από Hermes είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Caleche Soie de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 1992. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Περγαμόντο, Kίτρο και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι Μαγιάτικο τριαντάφυλλο, τριαντάφυλλο Δαμασκού, άνθη πορτοκαλιάς, ίριδα, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, Κέδρος και βρύα δριός.

Αλδεϋδες Περγαμόντο Kίτρο νερόλι

Μαγιάτικο τριαντάφυλλο τριαντάφυλλο Δαμασκού άνθη πορτοκαλιάς ίριδα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Βέτιβερ Κέδρος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caleche Soie de Parfum by Hermes.

Caleche Soie de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Caleche Soie de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Caleche Soie de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caleche Soie de Parfum by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caleche Soie de Parfum by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Lanvin Arpege Dolce&Gabbana Sicily Estée Lauder White Linen Karl Lagerfeld Lagerfeld Femme The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil Satellite 40º a l`Ombre ID Parfums Le Secret de la Rose Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine Avon Imari ID Parfums Eclat d`Orient Atkinsons Baruffa Helena Rubinstein Barynia