Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Doblis Hermes για γυναίκες

Doblis Hermes για γυναίκες

Doblis Hermes για γυναίκες Εικόνες

Doblis από Hermes είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Doblis κυκλοφόρησε το έτος 1955. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Guy Robert. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Χαμομήλι και κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, βρύα δριός και δέρμα.

κόλιανδρος Χαμομήλι κύμινο

γιασεμί τριαντάφυλλο

Μόσχος βρύα δριός δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Doblis by Hermes.

Doblis Σχόλια Αρωμάτων

Doblis by Hermes 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Doblis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Doblis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Doblis by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Doblis by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Rochas Byzance Chanel Chance Eau Fraiche La Perla J'Aime David & Victoria Beckham Signature Story for Her Bourjois Kobako CB I Hate Perfume To See A Flower Adolfo Dominguez U Black Mujer Le Labo Tubereuse 40 New York Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Jean Patou Normandie Courreges Empreinte