Σχεδιαστές » F-H » Δερμα « Ομάδες

Eau D`Hermes Hermes για γυναίκες και άνδρες

Eau D`Hermes Hermes για γυναίκες και άνδρες

Eau D`Hermes Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Eau D`Hermes Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Eau D`Hermes Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau D`Hermes από Hermes είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau D`Hermes κυκλοφόρησε το έτος 1951. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Edmond Roudnitska. Οι νότες κορυφής είναι Κανέλα, Λεβάντα, Περγαμόντο, τριφύλλι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι σπόρος Τόνκα, Βανίλια, γιασεμί και Γεράνι μπουρμπόν; οι νότες της βάσης είναι Σημύδα, δέρμα, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Κέδρος.

Κανέλα Λεβάντα Περγαμόντο τριφύλλι Κάρδαμο

σπόρος Τόνκα Βανίλια γιασεμί Γεράνι μπουρμπόν

Σημύδα δέρμα σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau D`Hermes by Hermes.

Eau D`Hermes Σχόλια Αρωμάτων

EliasDedes
EliasDedes

Ένα Έντονο άρωμα. Δυνατό πικάντικο άνοιγμα και εξίσου έντονη προβολή. Μυρίζεις μπαχάρι όπως το κύμινο, πιπέρι και μετά δέρμα, κάρδαμο και μια μικρή δόση από γεράνι. Οι περισσότεροι μιλούν για το δέρμα αλλά το πικάντικο μέρος είναι το πιο έντονο όλων. Ένα μοναδικό άρωμα ειδικά στην Vintage έκδοση με το χάλκινο καπάκι. Κλασικό.

This is a very Intense scent. Spicy strong sillage and equally strong projection. You smell spices like cumin, pepper and then leather, cardamom, and a hint of geranium. Everyone talks about the leather but trust me the spices are all over with this one. Its a great perfume especially the Vintage Copper cap version. A classic.

Sep
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Eau D`Hermes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Eau D`Hermes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau D`Hermes by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau D`Hermes by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
English Leather English Leather Black Rance 1795 Francois Charles Esteban Cuir Crabtree & Evelyn Sienna Gap The Original Aubusson Aubusson Homme Odori Cuoio Acca Kappa 1869 Le Jardin Retrouve Eau de Cuir de Russie Humiecki & Graef Askew Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Strange Invisible Perfumes Black Rosette