Σχεδιαστές » F-H » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes για γυναίκες

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes για γυναίκες

caramel

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector από Hermes είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Elixir des Merveilles Limited Edition Collector κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Το άρωμα περιέχει βάλσαμο από το Περού, Βανίλια, Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, πατσουλί, ρετσίνη Σιάμ, Καραμέλα, βελανίδι, θυμίαμα, πορτοκάλι και Κέδρος.

βάλσαμο από το  Περού Βανίλια Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα πατσουλί ρετσίνη Σιάμ Καραμέλα βελανίδι θυμίαμα πορτοκάλι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elixir des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes.

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Elixir des Merveilles Limited Edition Collector fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Elixir des Merveilles Limited Edition Collector, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elixir des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elixir des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Guerlain Jicky Hugo Boss Boss in Motion Versace Dreamer Nikos Sculpture pour Homme Giorgio Armani Armani Attitude Puma Flowing Man Police Wings Pour Homme Alfred Dunhill Dunhill London La Perla Grigioperla Jean Patou Patou pour Homme Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Armand Basi Silver Nature