Σχεδιαστές » F-H » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Equipage Hermes για άνδρες

Equipage Hermes για άνδρες

Equipage Hermes για άνδρες Εικόνες Equipage Hermes για άνδρες Εικόνες Equipage Hermes για άνδρες Εικόνες Equipage Hermes για άνδρες Εικόνες Equipage Hermes για άνδρες Εικόνες

Equipage από Hermes είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Equipage κυκλοφόρησε το έτος 1970. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Guy Robert. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, πορτοκάλι , φασκόμηλο, άνθη μοσχοκάρυδου, Περγαμόντο και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Κανέλα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και πευκοβελόνες; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός, Βανίλια και Βέτιβερ.

Αλδεϋδες πορτοκάλι φασκόμηλο άνθη μοσχοκάρυδου Περγαμόντο Ροδόξυλο Βραζιλίας

Γαρύφαλλο Κανέλα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας πευκοβελόνες

σπόρος Τόνκα πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Equipage by Hermes.

Equipage Σχόλια Αρωμάτων

Equipage by Hermes 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Equipage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Equipage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Equipage by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Equipage by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Jean Paul Gaultier Le Male Carolina Herrera 212 Sexy Men Joop! Joop! Homme Amouage Jubilation for Men Lucky Brand Lucky You for Men Mark Buxton Around Midnight Fragrances of Ireland Patrick Alain Delon Ad Alain Delon Classic Charriol Charriol Men Luciano Soprani Luciano Soprani Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men En Voyage Perfumes Poete de Carmel