Σχεδιαστές » F-H » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Hermessence Ambre Narguile Hermes για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 2

μέλι
κανέλα
Hermessence Ambre Narguile Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Hermessence Ambre Narguile Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Hermessence Ambre Narguile από Hermes είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Hermessence Ambre Narguile κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Το άρωμα περιέχει μέλι, Βενζόη , λάβδανο, Μόσχος, Βανίλια, Καραμέλα, σπόρος Τόνκα, σουσάμι, Κανέλα, ρούμι, κουμαρίνη και λευκή ορχιδέα.

μέλι Βενζόη λάβδανο Μόσχος Βανίλια Καραμέλα σπόρος Τόνκα σουσάμι Κανέλα ρούμι κουμαρίνη λευκή ορχιδέα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hermessence Ambre Narguile by Hermes.

Hermessence Ambre Narguile Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Hermessence Ambre Narguile fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Hermessence Ambre Narguile, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hermessence Ambre Narguile by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hermessence Ambre Narguile by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Giorgio Armani Mania Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Tiffany Tiffany for Men Etat Libre d`Orange Nombril Immense Egofacto Piege a Filles Girard Bouquet D’Orient Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition DSH Perfumes Cafe Noir Bella Bellissima Perfect Night Parfumerie Generale Private Collection Querelle Gutenberg Parfums Gutenberg Limited