Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Hermessence Osmanthe Yunnan Hermes για γυναίκες και άνδρες

Hermessence Osmanthe Yunnan Hermes για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες
Hermessence Osmanthe Yunnan Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Hermessence Osmanthe Yunnan Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Hermessence Osmanthe Yunnan από Hermes είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Hermessence Osmanthe Yunnan κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι δέρμα και Βερίκοκο.

πορτοκάλι τσάι

Oσμανθός φρέζια

δέρμα Βερίκοκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hermessence Osmanthe Yunnan by Hermes.

Hermessence Osmanthe Yunnan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hermessence Osmanthe Yunnan by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hermessence Osmanthe Yunnan by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Colours of Love Lancome Calypso La Perla Io Montale Soleil de Capri Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Harvey Prince Ageless Korloff Paris Korloff Smell Bent St Tropez Dispenser Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman Sanctuary Pomegranate & Cassis Royal Apothic Venetian Grove