Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Hermessence Poivre Samarcande Hermes για γυναίκες και άνδρες

Hermessence Poivre Samarcande Hermes για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 2

Hermessence Poivre Samarcande Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Hermessence Poivre Samarcande Hermes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Hermessence Poivre Samarcande από Hermes είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Hermessence Poivre Samarcande κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Το άρωμα περιέχει πατσουλί, κύμινο, νότες πρασίνου, δρυς βρύα , πάπρικα, Κέδρος της Βιρτζίνιας, πιπέρι και βελανίδι.

πατσουλί κύμινο νότες πρασίνου δρυς βρύα πάπρικα Κέδρος της Βιρτζίνιας πιπέρι βελανίδι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hermessence Poivre Samarcande by Hermes.

Hermessence Poivre Samarcande Σχόλια Αρωμάτων

TRENAKI
TRENAKI

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΕΔΩ;;;

Dec
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Hermessence Poivre Samarcande fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Hermessence Poivre Samarcande, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hermessence Poivre Samarcande by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hermessence Poivre Samarcande by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Karl Lagerfeld Jako Joop! Rococo for Men L`Erbolario China Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Oriflame Platinum Playboy Playboy New York Nazareno Gabrielli Tu Montale Amber & Spices Farmacia SS. Annunziata Isos Yves Rocher Trimaran Bath and Body Works Oak Nejma Nejma 1